Čas na serveru 17:24:29

Jiří Chadima
Pohled na Hrad

Id: 601002

Pohled na Hrad

  •  / Pohled na Hrad / Jiří Chadima

tempera/sololit, rozměr 21 x 39,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 788x

Vyvolávací cena:

25 000