Čas na serveru 20:11:33

Jiří Chadima
Zdymadlo

Id: 601003

Zdymadlo

  •  / Zdymadlo / Jiří Chadima
  •  / Zdymadlo / Jiří Chadima
  •  / Zdymadlo / Jiří Chadima
  •  / Zdymadlo / Jiří Chadima

tempera/sololit, rozměr 28 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 326x

Vyvolávací cena:

10 000

2026,01-1,19,21,16,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu