Jiří Chadima
Zdymadlo
Id: 601003
tempera/sololit, rozměr 28 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 326x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 000 Kč
2026,01-1,19,21,16,00
minimální příhoz 500 Kč