František Líbal
Dunajovický rybník
Id: 601601
olej/karton, rozměr 20 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 268x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč