František Líbal
Krajina u Pístiny
Id: 601602
olej/plátno, rozměr 42 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 588x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
21 000 Kč