Čas na serveru 17:24:44

František Líbal
Krajina u Pístiny

Id: 601602

Krajina u Pístiny

  •  / Krajina u Pístiny / František Líbal

olej/plátno, rozměr 42 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 588x

Vyvolávací cena:

21 000