František Líbal
Stoka na blatech
Id: 601603
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 42 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 380x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
26 000 Kč