Čas na serveru 17:22:02

František Líbal
Stoka na blatech

Id: 601603

Stoka na blatech

  •  / Stoka na blatech / František Líbal

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 42 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 380x

Vyvolávací cena:

26 000