Oskar Brázda
Divadelní zátiší
Id: 601605
olej/plátno, rozměr 68 x 58 cm, značeno a datováno na pravé straně, rámováno, v ploše malby patrné vodorovné spojení plátna
zobrazeno: 425x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 500 Kč
20.1.2026, 20:13:00
| 20.1.2026 | 20:09 | 15 500 Kč |