Čas na serveru 17:24:47

Oskar Brázda
Divadelní zátiší

Id: 601605

Divadelní zátiší

  •  / Divadelní zátiší / Oskar Brázda

olej/plátno, rozměr 68 x 58 cm, značeno a datováno na pravé straně, rámováno, v ploše malby patrné vodorovné spojení plátna

zobrazeno: 425x

Vyvolávací cena:
15 000

15 500

20.1.2026, 20:13:00

20.1.2026 20:09 15 500 Kč