Čas na serveru 17:22:49

Ad hocc 17

Id: 601702

Ad hocc 17

  •  / Ad hocc 17 / Jiří Anderle
  •  / Ad hocc 17 / Jiří Anderle
  •  / Ad hocc 17 / Jiří Anderle
  •  / Ad hocc 17 / Jiří Anderle

kombinovaná technika, akryl/pastel/papír fixovaný na plátně, rozměr 20 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 965x

Vyvolávací cena:
10 500

14 000