Čas na serveru 17:22:04

Kristian Kodet
Spící

Id: 601703

Spící

  •  / Spící / Kristian Kodet
  •  / Spící / Kristian Kodet
  •  / Spící / Kristian Kodet
  •  / Spící / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 22,5 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1582x

Vyvolávací cena:

35 500