Kristian Kodet
Spící
Id: 601703
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 22,5 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 1582x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
35 500 Kč