Čas na serveru 17:25:11

Josef Velčovský
Savana v žáru slunce

Id: 601901

Savana v žáru slunce

  •  / Savana v žáru slunce / Josef Velčovský

akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 1805x

Vyvolávací cena:

80 888

Účastníci: 18

Příhozy: 57