Josef Velčovský
Savana v žáru slunce
Id: 601901
akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
zobrazeno: 1805x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
80 888 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 57