Čas na serveru 17:25:12

Salvador Dalí
Léto - Čtyři roční období

Id: 602002

Léto - Čtyři roční období

  •  / Léto - Čtyři roční období / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, rozměr listu cca 76 x 56 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 450x

Vyvolávací cena:

16 500