Salvador Dalí
Podzim - Čtyři roční období
Id: 602003
litografie/ruční papír, rozměr listu cca 76 x 56 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1363x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
16 500 Kč