Čas na serveru 17:25:11

Salvador Dalí
Podzim - Čtyři roční období

Id: 602003

Podzim - Čtyři roční období

  •  / Podzim - Čtyři roční období / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, rozměr listu cca 76 x 56 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1363x

Vyvolávací cena:

16 500