Čas na serveru 17:21:11

Olga Vyleťalová - Poláčková
Ptáci v letu

Id: 602201

Ptáci v letu

  •  / Ptáci v letu / Olga Vyleťalová - Poláčková

olej/sololit, rozměr 68 x 93 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 897x

Vyvolávací cena:

51 000

Příhozy: 54