Pasta Oner
Divine Waste
Id: 602301
akryl/plátno, rozměr 140 x 200 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno na zadní straně, nerámováno
zobrazeno: 3036x
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
331 000 Kč
Příhozy: 79