Jan Kaláb
Rising Ellipse
Id: 602302
serigrafie/papír, rozměr listu 69,5 x 49,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 4450x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč