Čas na serveru 17:25:10

Klaudia Korbelič
Z cyklu Rozpad Osobnosti

Id: 602303

Z cyklu Rozpad Osobnosti

  •  / Z cyklu Rozpad Osobnosti / Klaudia Korbelič

plastika, kombinovaná technika, lité laky/pryskyřice/sádra, rozměr 132 x 60 cm, značeno a datováno na zadní straně

zobrazeno: 239x

Vyvolávací cena:

7 000