Klaudia Korbelič
Z cyklu Rozpad Osobnosti
Id: 602303
plastika, kombinovaná technika, lité laky/pryskyřice/sádra, rozměr 132 x 60 cm, značeno a datováno na zadní straně
zobrazeno: 239x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 000 Kč