Čas na serveru 17:25:56

Lev Šimák
Kytice lučního kvítí

Id: 602501

Kytice lučního kvítí

  •  / Kytice lučního kvítí / Lev Šimák

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně štítek Umělecké besedy z Alšovy síně

zobrazeno: 1333x

Vyvolávací cena:

19.1.2026, 19:34:00

26.11.2025 16:35 3 500 Kč