Lev Šimák
Kytice lučního kvítí
Id: 602501
olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně štítek Umělecké besedy z Alšovy síně
zobrazeno: 1333x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
19.1.2026, 19:34:00
| 26.11.2025 | 16:35 | 3 500 Kč |