František Ringo Čech
Malá Strana
Id: 602801
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno
zobrazeno: 14396x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
51 000 Kč
2026,01-1,19,21,14,00
minimální příhoz 1 000 Kč