Čas na serveru 17:24:29

Ruka s ratolestí

Id: 602902

Ruka s ratolestí

  •  / Ruka s ratolestí / Olbram Zoubek

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr listu 21,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, vznik 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 702x

Vyvolávací cena:

13 100