Ruka s ratolestí
Id: 602902
papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr listu 21,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, vznik 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 702x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 100 Kč