Albín Brunovský
Chvála bláznivosti
Id: 603003
barevný lept/ruční papír, rozměr listu 34,5 x 26 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, publikováno v monografii autora Albín Brunovský - Kompletné grafické dielo 1960 - 1997 pod č. 373
zobrazeno: 410x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 000 Kč