Čas na serveru 17:24:08

Albín Brunovský
Chvála bláznivosti

Id: 603003

Chvála bláznivosti

  •  / Chvála bláznivosti / Albín Brunovský

barevný lept/ruční papír, rozměr listu 34,5 x 26 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, publikováno v monografii autora Albín Brunovský - Kompletné grafické dielo 1960 - 1997 pod č. 373

zobrazeno: 410x

Vyvolávací cena:

9 000