Čas na serveru 17:21:28

Petr Sís
Primavera

Id: 603004

Primavera

  •  / Primavera / Petr Sís
  •  / Primavera / Petr Sís

litografie/papír, rozměr listu 27,5 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo (autorský tisk)

zobrazeno: 2037x

Vyvolávací cena:

11 000