Petr Sís
Primavera
Id: 603004
litografie/papír, rozměr listu 27,5 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo (autorský tisk)
zobrazeno: 2037x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 000 Kč