Gustav Porš
U potoka
Id: 603401
olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4765x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
38 000 Kč