Čas na serveru 17:23:12

Gustav Porš
U potoka

Id: 603401

U potoka

  •  / U potoka / Gustav  Porš
  •  / U potoka / Gustav  Porš
  •  / U potoka / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4765x

Vyvolávací cena:

38 000