Tomáš Bím
Kolotoč
Id: 603402
litografie/papír, rozměr ve výřezu 57,5 x 39 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 1887x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč