Čas na serveru 17:22:00

Tomáš Bím
Kolotoč

Id: 603402

Kolotoč

  •  / Kolotoč / Tomáš Bím
  •  / Kolotoč / Tomáš Bím
  •  / Kolotoč / Tomáš Bím

litografie/papír, rozměr ve výřezu 57,5 x 39 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1887x

Vyvolávací cena:

8 000