Stanislav Vajce
Zátiší s houslemi
Id: 603403
kombinovaná technika/překližka, rozměr 50 x 69 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1449x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
13 500 Kč