Čas na serveru 17:25:57

Stanislav Vajce
Zátiší s houslemi

Id: 603403

Zátiší s houslemi

  •  / Zátiší s houslemi / Stanislav  Vajce

kombinovaná technika/překližka, rozměr 50 x 69 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1449x

Vyvolávací cena:

13 500