Stanislav Vajce
Julietta
Id: 603404
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 97 x 68 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno v horní části, paspartováno, zaskleno, součást scénografického návrhu k opeře B. Martinů a G. Neveuxe Julietta (aneb snář)
zobrazeno: 436x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
9 500 Kč