Čas na serveru 17:22:02

Stanislav Vajce
Julietta

Id: 603404

Julietta

  •  / Julietta / Stanislav  Vajce

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 97 x 68 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno v horní části, paspartováno, zaskleno, součást scénografického návrhu k opeře B. Martinů a G. Neveuxe Julietta (aneb snář)

zobrazeno: 436x

Vyvolávací cena:

9 500