Dáma před zrcadlem
Id: 603408
lept/papír, rozměr listu 32 x 24 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 910x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč