Čas na serveru 17:23:09

Dáma před zrcadlem

Id: 603408

Dáma před zrcadlem

  •  / Dáma před zrcadlem / Jiří Anderle

lept/papír, rozměr listu 32 x 24 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 910x

Vyvolávací cena:

6 000