Čas na serveru 17:23:08

Nekonečno a dívka

Id: 603501

Nekonečno a dívka

  •  / Nekonečno a dívka / Jiří Anderle

kombinovaná technika, olej/tužka/pastel/plátno, rozměr 30 x 24 cm, značeno a popsáno vpravo dole, nerámováno

zobrazeno: 1246x

Vyvolávací cena:
12 000

56 000

Příhozy: 56