Jan Švankmajer
Zmineralizované zátiší
Id: 603503
objekt, asambláž, různé materiály, rozměr 26 x 33 x 32 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno na zadní straně
zobrazeno: 1180x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
75 000 Kč
Příhozy: 66