Čas na serveru 17:25:10

Jan Švankmajer
Zmineralizované zátiší

Id: 603503

Zmineralizované zátiší

  •  / Zmineralizované zátiší / Jan Švankmajer

objekt, asambláž, různé materiály, rozměr 26 x 33 x 32 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno na zadní straně

zobrazeno: 1180x

Vyvolávací cena:
15 000

75 000

Příhozy: 66