Rudolf Valenta
Dívka s vázou
Id: 591808
pastel/papír, rozměr 57 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 290x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
24.11.2025, 19:57:00
| 5.11.2025 | 19:15 | 5 500 Kč |