Čas na serveru 17:23:11

Rudolf Valenta
Dívka s vázou

Id: 591808

Dívka s vázou

  •  / Dívka s vázou / Rudolf Valenta

pastel/papír, rozměr 57 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 290x

Vyvolávací cena:

24.11.2025, 19:57:00

5.11.2025 19:15 5 500 Kč