Čas na serveru 17:23:31

Vladimír Komárek
Člověk a anděl

Id: 603801

Člověk a anděl

  •  / Člověk a anděl / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 7201x

Vyvolávací cena:
12 500

79 000

Účastníci: 23

Příhozy: 76