Vladimír Komárek
Člověk a anděl
Id: 603801
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 7201x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
79 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 76