Čas na serveru 17:25:09

Emil Filla
Zátiší s klarinetem, mandolínou a podnosem

Id: 603802

  •  / Zátiší s klarinetem, mandolínou a podnosem / Emil Filla

lept/papír, rozměr listu 14,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1066x

Vyvolávací cena:

8 000