Jiří Suchý
Tři grácie
Id: 604002
litografie/papír, rozměr listu 50 x 35 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 2290x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč