Čas na serveru 17:24:46

Bohumír Dvorský
Kvetoucí cesta u Dolan

Id: 604004

Kvetoucí cesta u Dolan

  •  / Kvetoucí cesta u Dolan / Bohumír Dvorský

olej/plátno, rozměr 80 x 156 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 2936x

Vyvolávací cena:
15 000

90 000

Účastníci: 23

Příhozy: 81