Bohumír Dvorský
Kvetoucí cesta u Dolan
Id: 604004
olej/plátno, rozměr 80 x 156 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 2936x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
90 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 81