Čas na serveru 17:25:56

Kristian Kodet
Ležící milenci

Id: 604102

Ležící milenci

  •  / Ležící milenci / Kristian Kodet

olej/plátno, rozměr ve výřezu 19,5 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 848x

Vyvolávací cena:

26 000