Kristian Kodet
Ležící milenci
Id: 604102
olej/plátno, rozměr ve výřezu 19,5 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 848x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
26 000 Kč