Čas na serveru 17:23:11

Konec představení

Id: 604303

Konec představení

  •  / Konec představení / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 52 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 398x

Vyvolávací cena:

28 000