Konec představení
Id: 604303
litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 52 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 398x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
28 000 Kč