Čas na serveru 17:21:59

Anděl odcházející

Id: 604305

Anděl odcházející

  •  / Anděl odcházející / Olbram Zoubek

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr listu 42 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, vznik 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 934x

Vyvolávací cena:

25 000

Příhozy: 53