Anděl odcházející
Id: 604305
papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr listu 42 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, vznik 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 934x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 53