Čas na serveru 17:21:28

Podzim

Id: 604306

Podzim

  •  / Podzim / Olbram Zoubek
  •  / Podzim / Olbram Zoubek
  •  / Podzim / Olbram Zoubek
  •  / Podzim / Olbram Zoubek

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr listu 42 x 42 cm (VĚTŠÍ FORMÁT), značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, vznik 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1498x

Vyvolávací cena:

29 000