Zima
Id: 604307
papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr listu 42 x 42 cm (VĚTŠÍ FORMÁT), značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, vznik 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1494x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
29 000 Kč