Čas na serveru 17:22:06

Zima

Id: 604307

Zima

  •  / Zima / Olbram Zoubek
  •  / Zima / Olbram Zoubek
  •  / Zima / Olbram Zoubek
  •  / Zima / Olbram Zoubek

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr listu 42 x 42 cm (VĚTŠÍ FORMÁT), značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, vznik 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1494x

Vyvolávací cena:

29 000