Čas na serveru 17:22:49

Čtvero ročních období

Id: 604309

Čtvero ročních období

  •  / Čtvero ročních období / Olbram Zoubek

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr listu 42 x 42 cm (VĚTŠÍ FORMÁT), značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, vznik 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 2717x

Vyvolávací cena:

29 000

Účastníci: 20