Závora
Id: 604401
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 12438x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
115 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 67