Čas na serveru 16:22:53

Závora

Id: 604401

Závora

  •  / Závora / Jan Saudek
  •  / Závora / Jan Saudek
  •  / Závora / Jan Saudek

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 12438x

Vyvolávací cena:
25 000

115 000

Účastníci: 18

Příhozy: 67