Vladimír Hroch
Buchlov
Id: 604702
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen původní nabývací dokument (1956)
zobrazeno: 504x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 000 Kč