Čas na serveru 17:21:09

Vladimír Hroch
Buchlov

Id: 604702

Buchlov

  •  / Buchlov / Vladimír Hroch
  •  / Buchlov / Vladimír Hroch
  •  / Buchlov / Vladimír Hroch
  •  / Buchlov / Vladimír Hroch

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen původní nabývací dokument (1956)

zobrazeno: 504x

Vyvolávací cena:

6 000