Čas na serveru 03:43:45

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růží

Id: 604802

Dívka s růží

  •  / Dívka s růží / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 12,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 190x

Vyvolávací cena:

2026,02-1,23,19,37,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu