Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růží
Id: 604802
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 12,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 190x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
2026,02-1,23,19,37,00
minimální příhoz 100 Kč