Čas na serveru 03:45:34

Jiří Trnka
Smutný pejsek

Id: 604807

Smutný pejsek

  •  / Smutný pejsek / Jiří Trnka

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 11,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 105x

Vyvolávací cena:

2026,02-1,23,19,39,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu