Jiří Trnka
Smutný pejsek
Id: 604807
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 11,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 105x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
2026,02-1,23,19,39,00
minimální příhoz 100 Kč