František Hudeček
Postava u sloupu
Id: 604823
tuš/papír, rozměr listu 33,5 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo
zobrazeno: 474x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
2026,02-1,24,20,37,00
minimální příhoz 100 Kč