Čas na serveru 17:23:32

Jiří Šlitr
Akt na stromě

Id: 604824

Akt na stromě

  •  / Akt na stromě / Jiří Šlitr

pastel/papír, rozměr listu 36 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo

zobrazeno: 1565x

Vyvolávací cena:

19 500

Účastníci: 19