Jiří Šlitr
Akt na stromě
Id: 604824
pastel/papír, rozměr listu 36 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo
zobrazeno: 1565x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč
Účastníci: 19