Čas na serveru 17:22:50

Jiří Šlitr
New York

Id: 604827

New York

  •  / New York / Jiří Šlitr
  •  / New York / Jiří Šlitr

sépie/tuš/papír, rozměr listu 37,5 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo

zobrazeno: 4673x

Vyvolávací cena:

19 500

Účastníci: 18