Jiří Šlitr
New York
Id: 604827
sépie/tuš/papír, rozměr listu 37,5 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo
zobrazeno: 4673x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč
Účastníci: 18