Čas na serveru 22:09:00

Milan Laluha
Žena

Id: 605201

Žena

  •  / Žena / Milan Laluha
  •  / Žena / Milan Laluha
  •  / Žena / Milan Laluha
  •  / Žena / Milan Laluha

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vlevo nahoře, olištováno, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 5160x

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

2026,01-1,20,20,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 87