Milan Laluha
Žena
Id: 605201
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vlevo nahoře, olištováno, drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 5160x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
135 000 Kč
2026,01-1,20,20,30,00
minimální příhoz 5 000 Kč
Příhozy: 87