Španělská slavnost
Id: 605301
lept/papír, rozměr listu 48 x 42 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 91x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 500 Kč
2026,02-1,23,19,35,00
minimální příhoz 500 Kč