Čas na serveru 11:51:33

Pasta Oner
Shame

Id: 605401

Shame

  •  / Shame / Pasta  Oner
  •  / Shame / Pasta  Oner
  •  / Shame / Pasta  Oner
  •  / Shame / Pasta  Oner
  •  / Shame / Pasta  Oner

akryl/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen Certifikát vystavený The Chemistry Gallery, dílo bylo součástí výstavy Man on Fire v roce 2013, publikováno v katalogu (viz foto)

zobrazeno: 1360x

Vyvolávací cena:
30 000

155 000

2026,01-1,19,21,10,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 66