Pasta Oner
Shame
Id: 605401
akryl/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen Certifikát vystavený The Chemistry Gallery, dílo bylo součástí výstavy Man on Fire v roce 2013, publikováno v katalogu (viz foto)
zobrazeno: 1360x
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
155 000 Kč
2026,01-1,19,21,10,00
minimální příhoz 5 000 Kč
Příhozy: 66