Pasta Oner
Arcade Paradise II.
Id: 605402
třpytky/ruční papír, rozměr listu cca 102 x 71 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno, přiložen Certificate of Authenticity vystavený autorem
zobrazeno: 2408x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
20 100 Kč