Miloš Pošar
Velikonoce
Id: 605602
olej/sololit, rozměr 44 x 62 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1808x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč