Čas na serveru 17:21:10

Miloš Pošar
Velikonoce

Id: 605602

Velikonoce

  •  / Velikonoce / Miloš Pošar
  •  / Velikonoce / Miloš Pošar
  •  / Velikonoce / Miloš Pošar
  •  / Velikonoce / Miloš Pošar

olej/sololit, rozměr 44 x 62 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1808x

Vyvolávací cena:

7 000